Hosting

Wybierz usługę która Cię interesuje

WordPress

Szybkie i bardzo stabilne serwery zoptymalizowane pod WordPressy. Dajemy Ci jak najlepsze warunki do nieskrępowanej pracy twórczej, biorąc na nasze barki dbałość o bezpieczeństwo i wydajność Twojego bloga. Dlatego też gdy nasza konkurencja wciąż korzysta z dysków SSD, my przesiedliśmy się na znacznie szybsze dyski NVMe. Cztery razy w ciągu dnia wykonujemy kopię zapasową Twojego bloga, oraz proaktywnie dbamy o jego bezpieczeństwo, bo wiemy że każda minuta gdy Twój blog nie działa, może oznaczać wymierne straty. Nasze wsparcie techniczne działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zna WordPressa jak własną kieszeń.

eCommerce

Wiemy, że prowadząc swój biznes w sieci potrzebujesz stabilnej przestrzeni dla Twojego sklepu. Dlatego też, chcemy wziąć na nasze barki dbałość o bezpieczeństwo i wydajność Twojego sklepu. W ramach naszej usługi umieścimy Twój sklep na dwóch niezależnych serwerach umieszczonych w dwóch różnych centrach danych, dzięki czemu awaria jednej z maszyn nie wpłynie na Twój biznes. Cztery razy w ciągu dnia wykonujemy kopię zapasową Twojego sklepu, oraz aktywnie dbamy o bezpieczeństwo, bo wiemy że każda minuta gdy Twój blog nie działa, może oznaczać wymierne straty – jeśli jednak tak się stanie – jesteśmy ubezpieczeni i gotowi by je pokryć.

Tani Hosting

Wiemy z doświadczenia, że czasem wysoki uptime, gwarancje dostępności, czy częste kopie zapasowe nie wygrywają w ocenie klienta z niską ceną. Nasz Tani Hosting to doskonała oferta by uruchomić środowiska testowe i developerskie, zaplecze SEO, kilka landingów, czy też niewielkiego bloga.

A jeśli uznasz, że potrzebujesz naszego doskonałego wsparcia technicznego, większej stabilności i zwiększenia liczby dziennych kopii zapasowych, to przeniesiemy Cię na Hosting WordPress lub eCommerce, tak że nawet nie zauważysz, że coś się zmieniło.

od 199zł za rok

Dowiedz się więcej

od 399zł za rok

Dowiedz się więcej

od 15zł za rok

Dowiedz się więcej