Doraźna administracja serwerami

Usuniemy problem z serwerem, zabezpieczymy go i zoptymalizujemy. Bez długoterminowych zobowiązań.

Usuwanie awarii

Cóż, awarie się zdarzają. Bywa, że są to drobne niedogodności, które utrudniają pracę, czasem jednak są to poważne problemy, które mogą skutkować utratą danych, albo niedostępnością usług w kluczowym dla Ciebie momencie. Wiemy, że samo usunięcie awarii to nie wszystko – dlatego też dokładnie sprawdzamy jej przyczyny i skutki, oraz podejmujemy działania, które w miarę możliwości pozwolą w przyszłości uniknąć podobnych problemów.

Zabezpieczenie serwera

Kilkanaście lat pracy w tej branży wyostrzyło nasze zmysły na wszelkie zagrożenia bezpieczeństwa. Śmiało pisz o każdej porze, jeśli masz przypuszczenia, że ktoś się włamał do Twojego serwera lub potrzebujesz po prostu mieć pewność, że jest dobrze zabezpieczony. Podejdziemy do Twojego zgłoszenia priorytetowo i w możliwie krótkim czasie dopniemy wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem na ostatni guzik.

Poprawa wydajności

Twoja firma stała się ofiarą własnego sukcesu i serwer nie nadąża z przetwarzaniem kolejnych zapytań od klientów? Szykujesz wyprzedaż i chcesz mieć pewność, że Twoja infrastruktura podoła? A może zbliża się całotygodniowy Black Friday? Żadne z tych wyzwań nie stanowi dla nas problemu. Wiemy, że niemal każdy krztuszący się serwer ma całkiem spory zapas mocy, który trzeba wydobyć. Umiemy zdiagnozować wąskie gardła w Twojej aplikacji i sprawić, że przestaną wyczerpywać zasoby. A do tego mamy doświadczenie w budowaniu skomplikowanych, wielopoziomowych i wysokowydajnych infrastruktur.

Migracje

Zorientowałeś się właśnie, że koszt dzierżawy serwera, który zamówiłeś 3 lata temu jest znacznie większy, niż koszt wynajmu nowszego, szybszego i pojemniejszego serwera? Potrzebujesz wsparcia z instalacją, konfiguracją, zabezpieczeniem i zoptymalizowaniem nowej maszyny? A na koniec potrzebujesz, by ktoś dokładnie, sprawnie, bezproblemowo przeniósł wszystkie strony, pliki, bazy danych i pocztę? A na dodatek chciałbyś to przeprowadzić w weekend, by mieć pewność, że nie skomplikuje to życia Twoim pracownikom? Odezwij się, a ustalimy koszt i termin.

Ile to kosztuje?

Na początku szacujemy czas potrzebny na wykonanie zleconych prac. Czasem podajemy dokładną ilość godzin, które będziemy musieli poświęcić, czasem orientacyjne widełki. Im więcej dostarczysz nam szczegółów, z tym dokładniejszą wyceną do Ciebie wrócimy.

Oferujemy dwie różne formy rozliczeń. Jeśli chcesz, możesz rozliczyć się po wykonaniu przez nas prac. Wystawimy Ci wtedy fakturę VAT z tygodniowym terminem płatności. Koszt każdej rozpoczętej przez nas godziny pracy to 150zł netto. Jeśli natomiast okaże się, że prac będzie więcej, wtedy zachęcimy Cię do płatności z góry. Oferujemy pakiety 5, 10 i 20h, przy czym im większy pakiet, tym cena za jedną roboczogodzinę jest niższa. Po zakończeniu prac wyślemy Ci podsumowanie z informacją ile czasu na nie poświęciliśmy, oraz ile pozostało Ci w pakiecie. Co ważniejsze, w przeciwieństwie do rozliczenia z dołu, tutaj nie liczymy każdej rozpoczętej godziny, a rozliczamy się z dokładnością do minuty.

Pamiętaj, że pakiet możesz wykorzystać w określonym czasie od jego zakupu, a prace mogą być wykorzystane na dowolnej ilości serwerów. Miej jednak na uwadze, że w tym wypadku nie oferujemy określonego czasu reakcji tak jak w obsłudze abonamentowej. Staramy się jednak, byś nie pozostawał sam na sam z awarią zbyt długo.

Forma płatności

Cena netto

Cena roboczogodziny

Ważność pakietu

5 godzin

650 PLN

130 PLN

6 miesięcy

Zamów

10 godzin

1200 PLN

120 PLN

12 miesięcy

Zamów

20 godzin

2000 PLN

100 PLN

24 miesiące

Zamów

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Masz nietypowe zlecenie? Zakładasz że zlecone prace mogą zająć więcej niż 20 godzin? Wycena wymaga zapoznania się z dokumentacją?

Skontaktuj się z nami