WordPress – wsparcie premium

Zdajemy sobie sprawę, że Twój blog może być źródłem Twojego utrzymania, dlatego proponujemy Ci skorzystanie z naszego Wsparcia Premium. O ile nasze standardowe wsparcie techniczne wykracza znacznie poza to co oferuje większość firm hostingowych, to usługa Wsparcia Premium stanowi zupełnie nową jakość na rynku.

Za stałą roczną opłatę zyskasz pewność, że każdego tygodnia aktualizujemy Twojego WordPressa, wszystkie wtyczki i szablony, a gdy pojawią się w sieci informacje o krytycznych dziurach w bezpieczeństwie, to nie spoczniemy póki ich nie załatamy. Oprócz tego podłączymy go do dodatkowego monitoringu wydajności i gdy tylko otrzymamy sygnały, że ładuje się wolniej od błyskawicy, podejmiemy dodatkowe działania optymalizacyjne. Dopilnujemy także tego by Twój blog pozycjonował się możliwie wysoko.

Na koniec zostawiamy najważniejsze: W ramach opłaty rocznej nasi pracownicy poświęcą 5 godzin na dodatkowe prace przy Twoim blogu – skonfigurujemy wtyczki, zainstalujemy i skonfigurujemy sklep na WooCommerce, zainstalujemy nowy szablon oraz dostosujemy go do Twojej wizji lub zmodyfikujemy szablon, którego używasz dotychczas.

Roczny abonament
1200zł

Dodatkowa godzina
120 zł

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Chcesz skorzystać ze wsparcia premium?
Masz pytania? Potrzebujesz wyjaśnień?
Skontaktuj się z nami