WordPress – Migracja usługi

Zmiana hostingu to dość trudny temat. Dlatego robimy wszystko, by Ci go możliwie uprościć. Jednym z takich ułatwień jest przeprowadzenie migracji przez nasz doświadczony zespół.

Krok 1:
Wybór pakietu

Krok 2:
Opłacenie usługi

Krok 3:
Udostępnienie danych

Krok 4:
Właściwa migracja

Na początku musisz wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów hostingowych. Zazwyczaj zachęcamy do wybrania najmniejszego pakietu – jeśli okaże się za mały, bez problemu można go powiększyć.

Potem musisz opłacić zamówiony hosting. Obsługujemy płatności automatyczne przez Dotpay i Paypal, więc chwilę po opłaceniu usługi Twój hosting będzie aktywny.

Teraz musisz wysłać zgłoszenie techniczne na support@angrybytes.pl. W zgłoszeniu tym będziemy potrzebowali informacji o tym skąd chcesz się do nas przenieść, co chcesz przenieść (strony, pocztę, domeny, wszystko) i danych logowania do starego hostingu i do operatora domen.

Nasz dział wsparcia wyznaczy termin rozpoczęcia i planowanego zakończenia migracji. Prosimy, by nie dokonywać wtedy żadnych zmian na blogu. Jeden z naszych pracowników skopiuje wszystkie pliki i bazę danych na nasz serwer, zainstaluje certyfikat SSL oraz założy nowe skrzynki pocztowe i przeniesie ich zawartość.