eCommerce – Wsparcie premium

Czym jest wsparcie premium?

Zdajemy sobie sprawę, że Twój sklep zazwyczaj jest Twoim podstawowym źródłem utrzymania i musi działać sprawnie i nieprzerwanie. Dlatego jako dodatek do naszego hostingu proponujemy Ci skorzystanie z naszego Wsparcia Premium. O ile nasze standardowe wsparcie techniczne wykracza znacznie poza to co oferuje większość firm hostingowych, to usługa Wsparcia Premium stanowi zupełnie nową jakość na rynku.

Za stałą roczną opłatę zyskasz pewność, że każdego tygodnia aktualizujemy Twój sklep, wszystkie pluginy i szablony, a gdy pojawią się w sieci informacje o krytycznych dziurach w bezpieczeństwie, to nie spoczniemy póki ich nie załatamy. Oprócz tego podłączymy go do dodatkowego monitoringu wydajności i  gdy zwolni, podejmiemy dodatkowe działania optymalizacyjne. Dopilnujemy także tego by Twój sklep pozycjonował się w wyszukiwarkach możliwie wysoko.

Na koniec zostawiamy najważniejsze: W ramach opłaty rocznej nasi pracownicy poświęcą 10 godzin na dodatkowe prace przy Twoim sklepie – skonfigurujemy pluginy, zainstalujemy nowy szablon oraz dostosujemy go do Twojej wizji lub zmodyfikujemy szablon, którego używasz dotychczas, wdrożymy rozwiązania, ułatwiające życie i Tobie i Twoim klientom.

Roczny abonament
1800 zł netto

Dodatkowa godzina
110 zł netto

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Chcesz skorzystać ze wsparcia premium?
Masz pytania? Potrzebujesz wyjaśnień?
Skontaktuj się z nami